وب سایت مجموعه ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وب سایت مشخص کننده آرایش و ساختــار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب سایت خواهند بود. یک صفحه وب شامـــل اطلاعاتی درمورد هدف ایجــاد وب سایت میباشد. وب سایتهای داینامیک به وب سایتهایی گفته می شود که در طراحی آن از زبانهای برنامه نویسی استفاده شده است و در صورت نیاز به تغییر در سایت ( ایجاد صفحه جدید ، ویرایش متون ، ایجاد پیوند و … ) اینکار به سادگی و توسط نرم افزار نوشته شده مخصوص آن انجام می پذیرد .

در وب سایتهای داینامیک صفحه به پایگاه داده وصل بوده و با توجه به درخواست کاربر ( جستجو ، پیوند به صفحه و … ) محتویات صفحات تغییر می یابند

در یک نگاه کلی وقتی می گوییم یک صفحه وب بر اساس استانداردهای وب طراحی شده است بیشتر منظورمان اینست که آن سایت یا صفحه اینترنتی از نظر HTML و CSS وJavascript استانداردهای موجود را رعایت کرده باشد

وب سایت پیش رو هم یک وب سایت داینامیک با استفاده از زبانPHP   و پایگاه داده ای MYSQL می باشد که هدف آن ارائه  فایل های multimedia از نوع صوتی و با فرمت 3MP می باشد.طراحی فوق در محیط  می باشد.طراحی فوق در محیط Zend studioانجام شده است.اطلاعات مورد نیاز در جدول های MY SQLذخیره شده است.منوی اصلی شامل لینک های صفحه ی نخست و عضویت و ارتباط است.

طراحیinterfase user :طراحی فرایندی است شامل فنون و رویه ها یی است  که برای تولید محصول ایده آل مورد استفاده قرار می گیرد.طراحی وقتی معنی دارد که شما محدودیت ها, قابلیت ها,انتظارات و قید و بند ها را در نظر بگیرد.

HCIمطالعه ای است در مورد تعامل انسان ها و رایانه بطوریکه نیازها را برطرف کند.

:e_ businessمدل کسب و کار به یک ایده تجاری و برنامه استراتژیک در مورد نحوه به دست آوردن پول برای یک کسب و کار اشاره دارد. تبلیغ اینترنتی موثر می‌بایست دارای مدل کسب و کار مناسبی باشد که موجب موفقیت آن کسب و کار شود.

دسته بندی : افزایش درآمد سایت